תפריט סגור

שיווק וידאו חי בפייסבוק וביוטיוב

עידכונים סופר דופר חשובים, על האלגוריתם של יוטיוב ב-2017-2018

אופטימיזציית שיווק וידאו ביוטיוב חשוב לקידום אתרים עסקיים – Vseo

שיווק וידאו ביוטיוב

שיווק באמצעות וידאו לעסקים זה תחום פופולרי מאוד, שהולך ומתחזק בשנים האחרונות. הטלפונים החכמים עזרו לכך משמעותית, אנשים אוהבים לצפות בווידאו ואוהבים לצרוך סרטונים ברשתות חברתיות כמו: פייסבוק, יוטיוב וזה מסייע לחשיפה לעסק ולקידום האתר.

היום קל יותר מאי פעם לייצר סרטוני וידאו ברמה גבוהה לשיווק העסק שלך בלי שחקנים שמעבירים את המסר השיווקי באמצעות צילום ווידאומחקרים מראים שאתרים שמשלבים וידיאו עם תוכן שיווקי ממוקד מצליחים ב80% להמיר גולשים לביצוע פעולה מאשר אתרים שאין להם וידאו או תמונה

כיום, מעל 90% מהצרכנים מעדיפים לראות סרטון אודות מוצר או שירות מאשר לקרוא טקסטים ארוכים מדי, אפילו בסמארטפונים. לכן, ישנה חשיבות גדולה ליצירת סרטוני וידאו אפקטיביים, שישווקו בפייסבוק וביוטיוב, שעונים על צרכי הגולשים, הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

שיווק וידאו באמצעות סרטוני וידאו בפייסבוק וביוטיוב חשובים לקידום העסק שלך על מנת להביא יותר תנועה לאתר העסקי שלך. תוכן ויזואלי משיג את אחוזי המעורבות הגבוהים ביותר, תמונות, וידאו או צילום וידאו מושכים את העין של הלקוחות או הגולשים לאתר שלך.  עד 2021 כל המשווקים ובעלי העסקים שברשותם אתר עסקי או תדמיתי יעברו לשווק את העסק שלהם בוידאו כולל מכירת מוצרים או שירותים באמצעות שיווק וידאו.

 

בניית אתרים ושיווק וידאו באינטרנט לעסקים

עיצוב ובניית אתר נכון לאינטרנט חשוב וחיוני מאד זה מסייע לקידום אורגני של האתר עבור בעלי עסקים.

קידום אורגני המשלב גם וידאו  לקידום העסק כמו שיווק וידאו וצילום וידאו של העסק זה דבר שההחלטה נכונה של בעל העסק יביא למיתוג מחדש של העסק לקידום אורגני שלו במדיה האינטרנטית ויש לשלב וידאו ותוכן וידאו נכון זה השילוב המנצח לקידום עסקים בגוגל ויוטיוב שהוא הכוח השני אחרי גוגל.

הטרנד החדש של שיווק וידאו בפייסבוק ויוטיוב מהווה כוח וידאו חי ובועט ברשת המדיה, שמביא לרעש תקשורתי במדיה. כל אלה יביאו לתנועה של לקוחות ופניות לעסק שלך, שקונים ממך את המוצר או השירות בכל אתר עסקי.

גוגל וגם יוטיוב משקיעים מילארדים בפיתוח מתמיד של מנוע החיפוש שלהם (גוגל קנו את יוטיוב בשנת 2006, בסך 1.65 מיליארד דולר) ולכן, מנוע החיפוש גוגל ויוטיוב מחשיבים את תנועת הגולשים שבאה לאתר מסויים או דף נחיתה בהתאם לביטויי החיפוש והקישורים הרלוונטיים לאתר שלך במונחי החיפוש של גוגל ויוטיוב. 

בנוסף לקידום האתר שלך כבעל עסק שברשותו אתר עסקי, אתה צריך לשווק את האתר בפלטפורמות שיווק ומדיה נוספות כגון: יוטיוב ופייסבוק עם תכני וידאו, צילומי וידאו לעסק על מנת להביא תנועה של קונים לאתר שלך וליצור מודעות וזיכרון לשירות שלך באתר.

 

השלבים הנכונים לשיווק בווידאו

כתוב תיאור מעניין ומניע לפעולה, Call To Action, ושלב בו קישורים למקומות נוספים. אם הסטטוס של מס' הצופים שלכם יהיה מדוייק, אמין וטוב- אתם תזכו לצפיות רבות יחסית מבין הגולשים שלכם, שיחשפו לסרטון שלך בניוז-פיד.

חשוב שבהתחלת הסטטוס צריך להעביר את המסר המרכזי או הסיבה לצפות בסרטון שלך. פרסום ממומן בפייסבוק מסייע לקידום העסק שלך כאשר אתה יוצר מודעת פייסבוק עם מסר שיווקי ווידאו, שפונה לקהל הלקוחות שלך, שמפולח לפי גיל, מגדר, איזור גיאוגרפי וכו' אתה בעל עסק תיצור חשיפה לעסק או המותג שלך ותביא לתנועת לקוחות לאתר שלך, שרוכש את המוצר או השירות שלך.

חיפוש סרטונים ביוטיוב ובגוגל מצוי בעלייה מתמדת בשיעור של 70% מדי שנה. אנשים מעדיפים לראות סרטון שידריך או ידגים להם כיצד עושים מדיטציה או כיצד לישון נכון בלילה או כיצד להשתמש במוצר כלשהוא. זו הזדמנות מצויינת עבור משווקים ובעלי עסקים לנצל את הפלטפורמה הזאת על מנת לצלם בוידאו עסקים וליצור סרטונים מנצחים עם תוכן שיווקי, שמוכר את העסק.

תכנון נכון של עיצוב ובניית אתר ושיווק וידאו באינטרנט בפייסבוק ובמדיה החברתית (למשל: יוטיוב, גוגל+, טוויטר וכו') הוא דבר חיוני והכרחי לכל עסק שרוצה תדמית ופרסום מחדש של העסק שלו בפייסבוק, יוטיוב ובאינטרנט .

האם לעסק שלך מתאים שידור חי בפייסבוק?

וידאו היא דרך מעולה עבור אנשי עסקים להגדיל את הנראות של המותג שלהם ואת המוצר שלהם. המשווקים באמצעות תוכן צריכים לבחור ושידור ישיר בפייסבוק הוא בהחלט בא בחשבון רוב הסיכויים שאתם בעלי עסקים שמעתם על FaceBook Live ועל Youtube Live Streaming יישומים אלה מאפשרים לשדר וידאו או תוכן וידאו באינטרנט בשידור חי. לאור ההצלחה של יישומים אילו טוויטר רכשה את פריסקופ(periscope) ופייסבוק פתחה את Facebook live כדי לתת מענה ללקוחות, שרוצים לצרוך יותר וידאו חי . תוכן וידאו זה יסייע לבעלי עסקים להביא יותר תנועה של לקוחות, שפונים ורוכשים את המוצר או השירות.

להלן כלים שימושיים לפרסום ושיווק בפייסבוק וביוטיוב

כבעל עסק אתה צריך להתחיל הכי חזק שאתה יכול ולאט לאט להגביר את הקצב. לוקח בערך 2-3 שניות זה הזמן שלוקח לגולש בפייסבוק או ביוטיוב להחליט אם הוא ימשיך לצפות בסרטון שלך או פשוט יגלול הלאה. לכן, התחל בבוסט הכי גדול שלך כלומר: סרטון רלוונטי ומושך, כותרת חזקה ומושכת, שתמשוך את קהל הגולשים אל הסרטון שלך (וגם ביוטיוב) על מנת לבצע רכישה או קנייה של המוצר או השירות(המרה), שאתה מציע ללקוחות שלך.

  1. הוסף כותרת לסרטון – ישנה חשיבות גדולה להעלות כותרת נכונה לשיווק מודעה או סרטון בפייסבוק בחר כותרת נכונה, שמעבירה את המסר המרכזי של הסרטון שלך. בחירת תמונה מתאימה וצילום וידאו מתאימים מוצלחים יגבירו את מס' החשיפות של העסק שלך לאורך זמן. התמונה המקדימה (Thumbnail) והמושכת של הסרטון שלך היא סימן ההיכר והחשוב ביותר, המוביל ברוב המקומות בפייסבוק. התמונה והוידאו מושכים את העין אצל הגולש ועם מסר שיווקי נכון הגולש יגלה עניין במודעה העסקית או הסרטון שלך ויעזור לך בשיווק בפייסבוק. האפשרות הכי טובה, היא להעלות תמונה מהמחשב שלכם, שיכולה להיות אחרת לגמרי מתוכן הסרטון וכמו-כן, להעלות סרטון מתאים עם מסר שיווקי לאחר צילום בוידאו נכון על מנת לשווק ולמכור את המודעה העסקית שלך בפייסבוק וגם ביוטיוב
  2. בחר קטגוריה ותגיות כדי לחבר את הסרטון לארכיונים שונים בפייסבוק. כאשר אתה מוסיף קטגוריות ותגיות אתה נותן לפייסבוק עוד הזדמנויות להבין על מה הסרטון שלכם מדבר והיכן להציג אותו לגולשים שלכם, שיתעניינו בו.
  3. תיאור מעניין ומניע לפעולה, Call To Action, ושלבו בו קישורים למקומות נוספים. אם הסטטוס של מס' הצופים שלכם יהיה מדוייק, אמין וטוב- אתם תזכו לצפיות רבות יחסית מבין הגולשים שלכם, שיחשפו לסרטון שלך בניוז-פיד. חשוב שבהתחלת הסטטוס צריך להעביר את המסר המרכזי או הסיבה לצפות בסרטון שלך. פרסום ממומן בפייסבוק מסייע לקידום העסק שלך כאשר אתה יוצר מודעת פייסבוק עם מסר שיווקי ווידאו, שפונה לקהל הלקוחות שלך, שמפולח לפי גיל, מגדר, איזור גיאוגרפי וכו' אתה בעל עסק תיצור חשיפה לעסק או המותג שלך ותביא לתנועת לקוחות לאתר שלך, שרוכש את המוצר או השירות שלך.

בעל עסק יקר, הגיע הזמן להתקדם! הגיע הזמן שתתחילו להתקדם בגוגל! צרו איתי קשר עוד היום ותתחילו לקבל חשיפה כמו שמגיע לכם >>

שיווק וידאו באינטרנט לעסקים, ייעוץ עסקי לבניית אתר וקידום אורגני, שיווק באינטרנט

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com