תפריט סגור

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי 

ייעוץ עסקי על שיווק דיגיטלי באינטרנט ובניית אתר

או.קיי. יש אתר ומה עכשיו? ייעוץ עסקי על שיווק באינטרנט ושיווק וידאו בפרט יעזור לך להפוך את האתר שלך למה שחלמת עליו, מוכנה של כסף.

קודם כל צריך לברר האם האתר שלך מוכן לשיווק באינטרנט. אולי זה יישמע לך מוזר ואולי גם לא מובן מאליו והרי יש לך אתר, האם יכול להיות שהוא לא מתאים לשיווק באינטרנט? התשובה היא: כן. לא כל אתר מתאים לשיווק באינטרנט.

לאתר של עסק יש מטרות, למעשה שתי מטרות עיקריות:

  1. האחת, להביא תנועה של לקוחות רלוונטים,
  2. והשנייה, לגרום ללקוחות שהגיעו לפנות ו/או לקנות.

אלו הן שתי מטרות שהולכות ביחד, הם כמו 2 צדדים של אותה מטבע, נכון? אין טעם להביא לאתר לקוחות שלא מעוניינים במוצרים או בשירותים שלך, לא עכשיו ולא בעתיד, וגם אין משמעות לאתר שמביא אליו תנועה רלוונטית של לקוחות אבל הם, הלקוחות, לא פונים ולא רוכשים.

אך מהיכן תגיע התנועה כשיש כל כך הרבה ערוצים שיווקיים: פייסבוק, יוטיוב, פרסום ממומן, קידום אורגני, שותפים, בלוגים של אחרים, אתרי מאמרים, פורומים, אתרי מצגות, אינדקסים ועוד? מה הכי נכון לעסק? היכן הכי כדאי להיות? היכן נמצאים הלקוחות הכי טובים של העסק? היכן נמצאים הלקוחות הפחות טובים של העסק? יועץ שיווק לאינטרנט בעל ניסיון יכול לקצר לך את הדרך להצלחה ולחסוך לך זמן וכסף רב.

יועץ שיווק באינטרנט הוא לא קוסם

יועץ שיווק באינטרנט הוא לא קוסם. מצטער, אין פה שום קסם, יש פה ידע, ניסיון והרבה עבודה.

אל תצפה שרק בגלל שאתה משלם ליועץ יהיו לך יותר לקוחות. אל תצפה שיהיו לך יותר לקוחות אם הטלפון שלך מצלצל במשרד ואף אחד לא עונה. אל תצפה שיהיו לך יותר לקוחות אם המוצר או השירות שלך אינם טובים.

למה צריך יועץ שיווק דיגיטלי באינטרנט

הידע והניסיון הרב שיש לי בשיווק באינטרנט בכלל ושיווק בוידאו בפרט עם תואר מוסמך בתקשורת וניהול (BA) מטעם אוניברסיטה הפתוחה מאפשרים לי ראייה הוליסטית שתעזור לך להצליח באינטרנט.

ייעוץ שיווק דיגיטלי באינטרנט יכול להיות ייעוץ נקודתי במקרה בו ישנה התלבטות, צומת שבה חייבים לקבל החלטה, נושא שצריך לבדוק, עניין שדורש שמיעה של חוות דעת והכל סביב שיווק באינטרנט.

אני יכול לשמש יועץ שיווק באינטרנט לעסק שלך בו אני מלווה אותך ואת העסק שלך. ניתן לקרוא לזה "מנהל שיווק באינטרנט במיקור חוץ". בתהליך זה אני מלווה אותך ועובד יחד איתך. אני עם הידע והניסיון שלי בשיווק באינטרנט ואתה עם הידע המקצועי שלך והיכרותך עם הלקוחות. זה יכול להיות שילוב מנצח שיוביל אותך להצלחה באינטרנט.

יועץ שיווק דיגיטלי באינטרנט נותן לך כיוון

הרבה בעלי עסקים רוצים יועץ שיווק באינטרנט, שמבין בקידום עסקים הכולל גם וידאו, שיערוך עבורם תוכנית לשבוע הבא, אבל זה לא עובד ככה! תהליכים באינטרנט לוקחים זמן: קידום אתרים בגוגל אורך חודשים כי לקוח זמן לגוגל לסרוק את האתר, כי לוקח זמן לבנות או להשלים תשתיות, כי לוקח זמן לייצר פעילות משמעותית באינטרנט. ולכן, אני משלב גם שיווק וידאו לעסקים .

אני יודע שהמפרסמים הגדולים: גוגל ו- פייסבוק מבטיחים לך "פרסם תוך 5 דקות או פחות", זה לא בדיוק כך. יועץ מוסמך יודע שההכנות לקראת הפרסום עורכות שבועות רבים. רק יועץ שיווק מוסמך יאמר לך שלפעמים נדרשים חודשים כדי לאסוף ולנתח נתונים. אי אפשר לקבל החלטה על סמך נתונים בודדים. זאת תהיה טעות נוראה לוותר על מקור תנועה או לוותר על מילת מפתח בגלל שלקחת החלטה על סמך מספרים קטנים.

יועץ שיווק אמיתי יבנה עבורך תכנית שיווק לחודשים הקרובים ואולי גם לשנה הקרובה ואולי יותר. תכנית שעל פיה תפעל ולפיה תוכל למדוד את התקדמותך.

מה חשוב ליועץ שיווק באינטרנט?

יותר מידי בעלי עסקים ולצעירי גם יועצי שיווק באינטרנט מתרכזים בהבאת תנועה לאתר. זוהי מטרת הפעילות וכך הם מודדים הצלחה, אך זוהי שגיאה עצומה. עם מספר הגולשים באתר לא ניתן לקנות בסופרמרקט, עם מספר הגולשים באתר לא ניתן לקנות כרטיס לקולנוע וגם לא לרכוש מנת פלאפל. את כול אלה אפשר לרכוש עם כסף, וכסף נוצר רק בעקבות המרות.

המרה, זה לקוח ששילם לך כסף עבור השירות או המוצר בין אם הוא פנה אליך באמצעות טופס צור קשר או התקשר למספר הטלפון שראה באתר. המרות זה מה שחשוב בסופו של ענין לך, בעל העסק וזה צריך גם להיות חשוב ליועץ השיווקי באינטרנט שאתה מחפש וזה גם שאלת המבחן.

עסק נבנה על המרות ולא על חשיפות. עסק לא נבנה על מספר לייקים בדף העסקי בפייסבוק. אי-אפשר לבנות עסק על מספר עוקבים בטוויטר או באינסטגרם אם אין ביכולת העסק להפוך את העוקבים ללקוחות משלמים. מספרים שלא עושים כסף הם רק מספרים וכמו שאמרתי אי-אפשר לקנות באמצעותם אפילו כוס קפה.

אני סקרן לגלות אם אתה הולך לקנות ממני חבילת ייעוץ שיווקי דיגטלי באינטרנט כולל בניית אתר ואיזה שינוי תרגיש באתר שלך בעקבות עלייה בתנועה לאתר וגידול בפניות ובמכירות.

צרו קשר 050-8509799

 

שיווק וידאו באינטרנט, שיווק וידאו ביוטיוב, שיווק באינטרנט, ייעוץ עסקי לבניית אתר ושיווק וידאו לעסקים באינטרנט כדי לקדם אתר או עסק.

הצטרפו לרשימת תפוצה שלי וקבלו עידכונים

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com