תפריט סגור

אסטרטגיית שיווק וידאו לעסק

אסטרטגיית שיווק וידאו באינטרנט

מחקר שוק ועסק 

בתור התחלה ננסה להכיר את  העסק שלכם, למצוא מה מייחד אתכם, מה המטרות שלכם? ננסה להבין למה וידאו הוא אמצעי הכי טוב מבחינתכם לתקשר עם הלקוחות שלכם. נכיר את הקהל הפוטנציאלי שלכם, ונלמד מה מניע אותם. בנוסף, נכיר את הנכסים הדיגיטליים שלכם, התקציב והדרישות המיוחדות. המסקנות שנסיק, יעזרו לנו להבין את הדרישות היצירתיות הנחוצות וילוו אותנו לאורך כל התהליך.
 
 

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח הוא הבסיס להצלחה של כל שיטת שיווק דיגיטלית ובשיווק בוידאו זה לא שונה בכלל. תכנון אסטרטגיית תוכן וידאו סביב מילות מפתח רלוונטיות, יעזרו להגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלכם, עם נושאים שמעניינים אותם, תוך שימוש בביטויים שהם משתמשים בהם ובכך להמיר יותר ולהשיג יותר תמורה בעד ההשקעה שלכם.

 

​תכנון אסטרטגיה

נגדיר את הגישה הנכונה, המסרים והמטרות המתאמים לקהל היעד שלכם. יחד אתכם נקבע לוחות זמנים, תקציב ונגדיר את המדידות שיעזרו לנו להבין את הביצועים. תוכנית העבודה תשתלב עם שאר אמצעי הפרסום ברשת.

 

 

מעקב אחר ביצועים לצורך שיפורים

כל סוג של קידום וידאו דיגיטלי אף פעם לא מסתיים בביצוע. השלב הבא הוא ניתוח של הביצועים לצורך שיפור האסטרטגיה. הניתוח נעשה בעזרת הכלים המתאימים לנכסים האינטרנטיים בהם הסרטונים משודרים.

מה זה חקר שוק?

אז איך מתבצע המחקר הראשוני? קודם כל, ננסה להכיר את השירות או המוצר שאתם מעוניינים למכור. אם אתם מוכרים כמה שירותים או מוצרים, נעשה את המחקר על כל אחד ספציפית.

בתור התחלה נבקש ממכם להגדיר לנו את השירות/מוצר במשפט אחד – מה השירות ואיך הוא מכניס כסף לעסק. אח”כ נבקש שתסבירו לנו אותו בצורה הכי ברורה שאפשר. הרבה פעמים מצאתי שמנסים לשווק מוצר או שירות כשהלקוח עצמו מסתבך כשמתבקש להסביר בדיוק את המוצר/שירות. אני אנסה להבין את עלות השירות/מוצר ומה הלקוח מקבל כשהוא משתמש בשירות/מוצר שלך.

אח”כ ננסה להבין מיהו הלקוח הפוטנציאלי שלך:

  • מה טווח הגילאים?
  • מהם מקומות הבילוי המועדפים עליו?
  • תוכניות טלויזיה אהובות (תתפלאו כמה אפשר ללמוד על לקוח פוטנציאלי מלהבין את התכניות טלויזיה שהוא אוהב)
  •  השכלה
  • סטטוס משפחתי
  • מין
  • הכנסה 
  • ועוד קריטריונים שיעזרו לנו לבנות את הפרסונה השיווקית

שיווק וידאו באינטרנט מסייע לשיווק ופרסום עסקים ואתרים ומסייע לעסקים להצליח באינטרנט

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com